Johto ja myynti

 
Miljöö-, Hinnannäyttö- ja esillepanotuotteet

Jarkko Laine
Toimitusjohtaja
Puh. 040-537 3047
jarkko.laine@kariplast.fi

Mika Järvenpää
Myyntipäällikkö
Puh. 050-310 6741
mika.jarvenpaa@kariplast.fi

Markus Ilvonen
Myyntipäällikkö
Puh. 0400-386 664
markus.ilvonen@kariplast.fi

Jarkko Kallio
Myyntiedustaja
Itä-Suomi
Puh. 0400-495 650
jarkko.kallio@kariplast.fi

Jarkko Kiviharju
Myyntiedustaja
Länsi-Suomi
Puh. 050-371 7756
jarkko.kiviharju@kariplast.fi

Janne Lepistö
Myyntiedustaja
Pohjois-Suomi
Puh. 040-369 9270
janne.lepisto@kariplast.fi

Kai Syrjänen
Myyntiedustaja
Etelä-Suomi
Puh. 044-3598 870
kai.syrjanen@kariplast.fi

myynti ja tilaukset

 
Hinnannäyttö- ja esillepanotuotteet / Hyvinkää

Puh. 019-468 030
kariplast@kariplast.fi

Krista Arminen
Puh. 019-468 030
kariplast@kariplast.fi

Tuija Sahlstedt
Puh. 019-468 030
tuija.sahlstedt@kariplast.fi

 
Miljöötuotteet ja puutuotteet / Riihimäki

Puh. 020-792 8680
kariplast@kariplast.fi

Tiina Leinonen
Puh. 040-778 3564
tiina.leinonen@kariplast.fi

 

Jätä yhteystietosi ja olemme sinuun yhteydessä!

tuotanto

 
Hinnannäyttö- ja esillepanotuotteet / Hyvinkää

Timo Mönttinen
Tuotantopäällikkö
Puh. 0400-253991
timo.monttinen@kariplast.fi

Miljöötuotteet / RIIHIMÄKI

Ari Kinos
Tuotantopäällikkö
Puh. 0400-518 159
ari.kinos@kariplast.fi

Juha-Matti Litmanen
Osto- ja hankintakoordinaattori
Puh. 040-778 5768
juha-matti.litmanen@kariplast.fi

Puutuotanto

Heikki Kukkamaa
Puh. 045-340 4225
heikki.kukkamaa@kariplast.fi

Aineistot, tarra- ja tulostustuotanto

Olli Laitala
Puh. 040-778 5794
olli.laitala@kariplast.fi